Kochani, wiele z Was słyszało o Apokalipsie, o nietypowym układzie gwiazd – Konstelacja gwiazd znana w astronomii jako – panna. Panna obleczona w słońce i księżyc. Ten układ przeniknie planeta Jowisz, która będzie się w nim znajdowała przez 41 tygodni – okres normalnej ciąży.

„I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd. A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała.”(Apokalipsa 12:1-2)

Panna obleczona w slonce 1...

Ten nietypowy układ gwiazd ma wystąpić 23 września 2017 r., wystąpi dokładnie 3,5 roku po tetradzie (cztery krwawe księżyce 2014-2015) oraz całkowitym zaćmieniu słońca które będzie miało miejsce 20 marca 2015 roku.

Obecnie jesteśmy dwa dni po pełni Księżyca – można było zaobserwować na niebie piękny, czerwony Księżyc, oraz niesamowite energie, które cały czas trwają.

Jednak to co się wydarzyło podczas tej pełni, wymaga wyjaśnienia dla tych osób, które nie wiedzą co się stało i co nastąpi…

czerwony ksiezyc

Kochani, ten czas przeznaczony na 23 września 2017r. właśnie nastąpił. Siły Boskie uznały, że 9 lipiec 2017r, to czas wszelkiej zmiany. Zaczął się proces oczyszczania Ziemi, który będzie trwał przez 7 dni (praktycznie dwa mamy już prawie za sobą).

W tą pełnię księżyca rozpoczęła się wojna „dobra ze złem”. Siły Wszechświata sprowadziły pomoc innych Istot Światła, które pomagają w odsyłaniu Sił Mroku do ich wymiaru.

Niektórzy z Was uważają ten proces jako teorię spiskową, niemniej jednak właśnie teraz będzie można zaobserwować ogromne zmiany, które już mają miejsce. Właśnie teraz namawiam do obserwacji. Miejcie oczy i uszy otwarte. Zobaczycie kto jest kim. Zobaczycie prawdziwe oblicza ludzi. Zobaczycie kto nosi w sobie światło a kto mrok. Kto jest Wam życzliwy i niesie pomoc, a kto chce Was skrzywdzić lub wykorzystać.

Przez najbliższe miesiące będzie można zaobserwować, że wiele osób pokona choroby, z którymi zmagali się przez długi okres czasu (były na nich nałożone przez Siły Mroku), ale również wiele osób do tej pory zdrowych, zacznie się zmagać z trudnymi dolegliwościami – można by rzec, że to co dajesz innym, to do Ciebie powraca.

Wczoraj otrzymałam zdjęcie od przyjaciółki. Zostało zrobione przed 22:00.

IMG-20170710-WA0005[1]

Zobaczcie jakie słonce i znaki. Informuję, że to nie są odbicia od żadnych anten, czy okien. Wiele osób zastanawiało się co to jest i skąd. Zostawiam to Waszej ocenie.

Kochani, co robić w tym momencie? Wysyłajcie światło i miłość. Podwyższajcie swoje wibracje. Otaczajcie się Naturą, minerałami – rozmawiajcie z Siłami Anielskimi. Pokochajcie siebie i wybaczajcie sobie i innym (polecam metodę Ho´oponopono). Najważniejsze…, kontrolujcie swoje myśli – negatywne odrzucajcie – medytujcie. Nie bójcie się – strach to uczucie, które zawsze osłabia.

Niech w Waszych sercach i myślach zapanuje miłość i harmonia.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts