Kochani, najczęściej zamawianym przez Was talizmanem jest właśnie jaspis oceaniczny. Teraz kiedy trwa jeszcze promocja w wysokości 18 % – rabat, to nie mam możliwości przy takiej „rotacji”, zmieniać zdjęcia w sklepiku, ponieważ stają się nieaktualne. Zdjęcia w sklepiku, proszę traktujcie jako wzór. Każdemu z Was przesyłam zdjęcia do wyboru, z tych jaspisów, które mi jeszcze zostały. Dotyczy to tylko talizmanów w formie wisiorków.

Tutaj zdjęcia tych, które jeszcze zostały – w każdej chwili ulega to zmianie.

jaspis 1  jaspis 2

jaspis 3  jaspis 4

jaspis 5  jaspis 7

jaspis 8  jaspis 9

jaspis 10  jaspis 11

jaspis 12  jaspis 13

jaspis 14  jaspis 15

jaspis 16  jaspis 17

jaspis 18  jaspis 19

jaspis 20  jaspis 21

jaspis 22

Jaspis oceaniczny – talizman, minerał w formie wisiorka – te są ostatnie.

Dla tych z Was, którzy pierwszy raz zetknęli się z tym kamieniem, opis:

Jaspis, chalcedon oceaniczny – jeden z najbardziej wyjątkowych kamieni – talizmanów. Kamienie te wydobywa się w jednym miejscu na świecie, na Madagaskarze. Wartość tego minerału rośnie z dnia na dzień, ponieważ jego wydobycie zostało już zamknięte.

Chalcedon – jaspis oceaniczny posiada ogromne właściwości uzdrawiające. Potrafi uleczyć raka, cysty, mięśniaki, guzy, odnawia komórki, odmładza, regeneruje, bez problemu radzi sobie z infekcjami, wirusami czy bakteriami w naszym organiźmie. Leczy łuszczycę i inne choroby skóry, choroby oczu, wątrobę, nerki, żołądek i serce. Idealny dla osób cierpiących na syndrom wypalenia, depresje, bezsenność. Leczy najcięższe choroby.

Jaspis – chalcedon oceaniczny to wyjątkowy kamień. Wzór na nim, składa się z małych plamek, punkcików, które są bardzo podobne do komórek w naszym organizmie. Jest podobny do struktury naszych węzłów chłonnych, czy do błony śluzowej w naszym żołądku.

Jaspis – chalcedon oceaniczny leczy choroby oczu, choroby układu moczowego: nerki, prostata, oraz rozrodczego – jajniki w tym cysty na jajnikach, zapalenia, grzybice. Zaskakującą właściwością tego kamienia jest pełna regeneracja i odnowienie chorych nawet przez lata organów, leczenie nowotworów, guzów, mięśniaków.

Dla naszej duszy: regeneracja, odnowienie, odzyskanie siły, daje nam odczucie ogromnych możliwości, uwalnia z blokad i leków oraz ograniczeń – czujemy, ze nie ma dla nas granic, ze wszystko jest możliwe. Idealnie pomaga w magii finansowej czy kariery, gdzie odblokowuje kanały przypływu a także w magii odnawiającej nasze siły. Daje nam odczucie, że życie jest piękne i pełne możliwości, dając tym samym niesamowity przypływ energii by coś dokończyć lub by zacząć coś nowego. Polecany dla osób z syndromem wypalenia się, wyczerpania, zmęczenia, apatii oraz nawet najcięższych depresji. Idealny dla osób, którym nagle wyczerpały się pomysły czy energia by cieszyć się życiem.

Jaspis – chalcedon oceaniczny przykładamy na chore miejsca, nosimy jako wisiorek, medytujemy i zasypiamy z nim w dłoni lub na chorym miejscu – rano oczyszczamy pod zimną bieżącą wodą, wspaniałe rezultaty przynosi także picie wody w której moczyliśmy kamień przez kilka godzin.

Waga od 15 do 30 mm      Cena: talizman – 333 zł.    kamień – 190 zł.

Kupon rabatowy w wysokości 18 %, do wykorzystania w sklepiku, do 15-go czerwca (treść: serce881144).

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts