Naturalne, prawdziwe, specjalnie wyprofilowane kamienie do medytacji, masażu, na oczy – z jednej strony są wypukłe, a z drugiej wklęsłe. Polecam zwłaszcza przy słuchaniu muzyki relaksacyjnej, do wizualizacji. Kojące, relaksujące, uzdrawiające.

Każda para zapakowana jest w atrakcyjnym pudełeczku – idealny prezent!

Cena zawiera parę kamieni i opakowanie (plus koszty przesyłki).

Wielkość: 55 mm x 35 mm

Kryształ Górski – 188 zł.

„Król Kryształów – Sól Ziemi” – oczyszcza aurę, usuwa blokady, łagodzi ból; pomaga w leczeniu oczu: jaskry, katarakty, zeza, krótkowzroczności, przy wrzodach gałki ocznej; przy bólach głowy, migrenach; zapaleniu jamy ustnej, dziąseł i inne; oddziałowuje na czakrę korony (na szczycie głowy)

Więcej o Krysztale Górskim: http://ionaieilis.pl.tl/Krysztal-Gorski.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Krysztal Gorski

Sodalit – 170 zł.

Dobry kamień do medytacji, używany regularnie dodaje mądrości. Wzmacnia miłość, uspokaja i wycisza; leczy choroby emocjonalne wywołane stresem, nerwami, gniewem i strachem. Pomocny w leczeniu gardła, krtani, chrypki, obniża ciśnienie krwi i reguluje poziom cukru we krwi; oddziałowuje na czakrę trzeciego oka.

Więcej o sodalicie: http://ionaieilis.pl.tl/Sodalit.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Sodalit

Kwarc Różowy – 170 zł.

Kamień miłości i niewinności. Często używany do medytacji w celu uspokojenia i wyciszenia. Rozbudza i przyciąga miłość – do wizualizacji. Aktywuje miłość, przyciąga drugą połowę. Wzmacnia miłość w związku. Aktywuje siły seksualne. Pomocny przy bólach głowy. Pomaga pozbyć się koszmarów nocnych – ułatwia zasypianie. Oddziałowuje na czakrę serca.

Więcej o Kwarcu różowym: http://ionaieilis.pl.tl/Kwarc-Rozowy.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Kwarc Rozowy

Karneol – 170 zł.

Kamień odwagi, pewności siebie. Idealny kamień dla „smutasków”, osób pesymistycznie nastawionych do życia. Dodaje radości życia i pomaga dostrzec szczęście. Pomaga pozbyć się takich emocji jak: gniew, zazdrość, zawiść i nienawiść. Dodaje cierpliwości. Oczyszcza krew, wspomaga trawienie, zapobiega infekcjom i zakażeniom. Otwiera czakry i zmniejsza napięcia i blokady energetyczne w okolicach brzucha. Oddziałowuje na czakrę podstawy (korzenia).

Więcej o Karneolu: http://ionaieilis.pl.tl/Karneol.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Karneol

Awenturyn – 170 zł.

To kamień wewnętrznej równowagi, ciszy, spokoju i cierpliwości. Wspomaga w leczeniu depresji i nerwicy. Poprawia nastrój i odpręża. Pomocny przy problemach z zasypianiem – przynosi spokojny sen. Kamień szczęścia – przyciąga pieniądze. Kamień bogactwa materialnego i duchowego. Zapobiega zawałom serca, obniża poziom cholesterolu. Poprawia wzrok, koncentracje i spostrzegawczość. Oddziałowuje na czakrę krzyżową i serca.

Więcej o Awenturynie: http://ionaieilis.pl.tl/Awenturyn.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Awenturyn

Kalcyt pomarańczowy – 170 zł.

Kamień równowagi emocjonalnej. Wspomaga w leczeniu depresji i nerwicy. Dodaje cierpliwości. Usuwa strach i lęk. Zachęca do działania w momentach stagnacji i lenistwa. Dodaje wiary w siebie, kreatywności – wspiera w odnoszeniu sukcesów. Wspomaga proces leczenia układu kostnego i mięśniowego. Otwiera umysł na Wyższe Ja. Wzmacnia serce, wspomaga przemianę materii. Idealny do medytacji i masażu ciała – skóry. Oddziałowuje na czakrę krzyżową (żółty kalcyt, na czakrę splotu słonecznego) .

Kamienie do medytacji (na oczy) - Kalcyt pomaranczowy

Magnezyt – 170 zł.

Kamień odnalezienia swojego powołania (ukryte talenty), szczęścia – pomaga zrealizować marzenia. Usuwa wszelkie negatywne energie. Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, lęku – chroni przed oszukiwaniem samego siebie. Dodaje koncentracji, opanowania, odprężenia i cierpliwości. Uczy nas miłości do samego siebie, daje nam wewnętrzny spokój / cudowny do medytacji. Wzmacnia układ krążenia i serce. Pomocny w nocnych skurczach kończyn, oraz zgrzytaniu zębami podczas snu. Zapobiega zawałom serca i miażdżycy. Uwalnia od szkodliwych nałogów. Wprowadza harmonię i światło. Oddziałowuje na czakrę serca i podstawy.

Kamienie do medytacji (na oczy) - Magnezyt

Noc Kairu – 170 zł.

Kamień – szkło awenturynowe. Posiada silne właściwości lecznicze. Szczególnie mocno działa przy chorobach psychicznych o podłożu psychosomatycznym, takich jak: obżarstwo, bulimia, anoreksja, otyłość. Kamień szczęścia, dodaje energii, stabilizuje emocje, pomaga zachować piękną sylwetkę ciała a nawet schudnąć. Potężny generator energii. Wzmacnia opanowanie, dodaje energii, stabilizuje emocje. Pomaga w depresji, artretyzmie i innych stanach bólowych; łagodzi niepokój, stany zapalne. Wspomaga przepływ myśli między ludźmi; odstrasza ludzi niechcianych. Chroni kobiety ciężarne przed poronieniem. To kamień wiedzy i nauki.

Kamienie do medytacji (na oczy) - Noc Kairu

Żelazne Tygrysie Oko – 170 zł.

Kamień wytrzymałości, witalności i odwagi. Daje poczucie własnej wartości, zdecydowania w podejmowaniu decyzji. Wzmacnia koncentrację i dodaje kreatywności. Pomaga w przyswajaniu żelaza i witaminy B. Usuwa bóle głowy i migreny, zwłaszcza te, wywołane stresem lub zmęczeniem.Zwiększa sprawność fizyczną i witalność. Idealnz, gdy nasze ciało jest zmęczone i wyczerpane – nie stosować na noc! Oddziałowuje na czakrę podstawy.

Kamienie do medytacji (na oczy) - Zelazne Tygrysie oko

Jaspis Czerwony – 170 zł.

Kamień o silnych właściwościach ochronnych i obronnych. Zwłaszcza młodym kobietom dodaje piękna i wdzięku – poprawia wygląd skóry i włosów. Dodaje sił witalnych i energii. Dodaje pewności siebie i wytrwałości w osiągnięciu celu. Pomaga osiągnąć szczęście w miłości, przyjaźni i partnerstwie oraz w kontaktach z ludźmi.  Leczy oziębłość seksualną, choroby kobiece; pomocny podczas bólów menstruacyjnych oraz porodu – uśmierza ból. Poprawia humor; wspiera w walce ze stresem i stanami lękowymi. Pomocny w dolegliwościach żołądka i jelit. Chroni przed zawrotami głowy. Oddziałowuje na czakrę podstawy.

Więcej o jaspisie: http://ionaieilis.pl.tl/Jaspis.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Jaspis Czerwony

Opalit – 170 zł.

Kamień radości, szczęścia i miłości. Wprowadza radość, szczęście i miłość do naszego życia. Posiada bardzo silne wibracje. Usuwa blokady we wszystkich czakrach. Dodaje siły i wigoru. Pomaga w realizacji marzeń, dodając odwagi i kreatywności. Idealny kamień dla ludzi biznesu – pomaga odnieść sukces. Wyczula na piękno i estetykę. Ułatwia nam wyrażanie swoich uczucia – dla osób nieśmiałych. Zdrowotnie: leczy stany depresyjne, apatie, melancholie, uspokaja. Pomocny w leczeniu autyzmu, zaburzeń koordynacji ruchu i epilepsji. Poza tym wspomaga w leczeniu jajników i jąder – wpływa pozytywnie na sferę seksualną.

Kamienie do medytacji (na oczy) - Opalit

Hematyt – 170 zł.

Kamień zwany „Krwawnikiem”, ponieważ wpływa pozytywnie na wszystko co wiąże się z krwią: krwiobieg, tamowanie krwawienia, menstruacje… Ułatwia wchłanianie żelaza do organizmu – idealny dla kobiet. Kamień szczęścia, dodaje odwagi i pomaga pokonać trudne sytuacje życiowe. Dodaje ochoty do życia, aktywności. Przyciąga pieniądze (trzymany w portfelu). Kamień ochronny przeciw promieniowaniu ziemskiemu, żył i cieków wodnych. Leczy oczy – energetyzuje się wodę, a następnie przemywa nią oczy. Oddziałowuje na czakrę podstawy.

Więcej o Hematycie: http://ionaieilis.pl.tl/Hematyt.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Hematyt

Agat – 170 zł.

Kamień sukcesu i bogactwa. Agat, to harmonia, wyciszenie, ukojenie, spokój, relaksacja – idealny do medytacji. Usuwa stres, nerwice, depresje, agresje i wewnętrzne napięcia. Dodaje poczucia bezpieczeństwa, wytrwałość, wytrzymałość, wiarę w siebie. Pozwala pokochać siebie. Pozytywnie nastawia do ciała, daje radość, zaufanie, optymizm, odwagę. Pomocny w chorobach oczu np.: w zapaleniach, podrażnieniach, świądu oczu, zaćmie, przy zmęczonych oczach, szczególnie pomocny w syndromie suchego oka i uczuciu swędzenia. Oddziałowuje na czakrę podstawy – chroni wszystkie czakry.

Więcej o agacie: http://ionaieilis.pl.tl/Agat.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Agat

Ametyst – 188 zł.

Kamień pokoju, harmonii i relaksu. Pomaga w problemach z bezsennością, odpędza koszmary. Zapewnia spokojny sen, a nawet prorocze sny. Przynosi spokój, uwalnia od negatywnych myśli, odstresowuje, daje cierpliwość, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów. Zmniejsza poczucie strachu, dodaje nadziei i podnosi na duchu. Ametyst to kamień prawdziwej, emocjonalnej miłości. Często dają go sobie zakochani, aby wzmocnić swoje oddanie. Poprawia urodę, zapewnia piękną, gładką skórę. Oddziałowuje na czakrę trzeciego oka i czakrę korony.

Więcej o Ametyście: http://ionaieilis.pl.tl/Ametyst.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Ametyst

Akwamaryn – 281 zł.

Kamień używany podczas medytacji do wzmocnienia miłości, uspokojenia i wyciszenia. Kamień odwagi, radości – kamień przynoszący szczęście, zwłaszcza w związkach z druga osobą. Łagodzi bóle głowy i zębów. Leczy katar, oraz wszelkie alergie: skórne, oczu (łzawienie). Uwalnia od nacisku, presji, krępujących znajomości, lęków. Usuwa mobbing, nieuzasadnioną krytykę, zastraszanie, groźby, nękania, zniesławienia, wyśmiewania publiczne, krytykowanie np. wyglądu. Kończy kłótnie, wprowadza sprawiedliwość. Leczy bezsenność, oraz zaburzenia snu.

Więcej o Akwamarynie: http://ionaieilis.pl.tl/Akwamaryn.htm

Kamienie do medytacji (na oczy) - Akwamaryn

Kochani, sama stosuję medytację, relaksację z kilkoma z tych kamieni. Najczęściej jest to Kryształ Górski, ale każdy z wyżej pokazanych minerałów ma cudowne działanie. Polecam Wam Wszystkim, zwłaszcza po ciężkim dniu pracy, po trudnych, smutnych czy też nerwowych sytuacjach dnia codziennego, położyć się na kanapie, włączyć muzykę np. śpiew ptaków – odgłosy Natury… Umieścić kamienie na oczach i oddychać, w słuchając się w dźwięki,  rozluźniając  przy tym całe ciało.

Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts