To jeden z niezwykle rzadkich minerałów o wielkiej mocy. Zwany jest Kamieniem Atlantydy, Kamieniem Atlantów. Wydobywany jest tylko w jednej jedynej kopalni na świecie – niestety, bardzo często jest podrabiany. Prawdziwy Larimar to niezwykła rzadkość, dlatego ma swoją cenę.

Słuchowisko na temat właściwości Kamienia Atlantów (bezpłatne): https://lastomine.pl/pl/p/Sluchowisko-na-temat-kamienia-larimar/275

Larimar 86

Larimar 229

Ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi. Łączy z wyższą wiedzą, świadomością, siłą. Działa niesamowicie mistycznie, podnosi wibracje; pomaga osiągnąć zdolności tzw. paranormalne jak jasnowidzenie, telepatia, podróże astralne, samouzdrowienie; pomaga zobaczyć poprzednie inkarnacje; usuwa wszelkie blokady, ograniczenia, negatywne wibracje; leczy depresje i stany lękowe; łączy z własnym Ja, z duszą przewodnią. Pomaga znaleźć przewodnika duchowego w świecie innych wymiarów; pomaga nawiązać głębszy kontakt z własnym Zwierzęciem, czy Rośliną Mocy; otwiera widzenie i sztukę rozróżniania miejsc pozytywnych od negatywnych; chroni przed fałszywymi ludźmi; pomaga poznać intencje innych; pomaga odkryć własne powołanie i swoją ścieżkę; w miłości ułatwia znalezienie swojej właściwej drugiej połowy.

Larimar 1  larimar 5

Zdrowotnie: leczy alergie, wzmacnia odporność na grzyby, bakterie i wirusy; łagodzi bóle korzonków nerwowych czy tzw. „postrzały”; harmonizuje prace wątroby i żołądka

Idealny dla osób, które prowadzą własną działalność, własną firmę – wspomaga także finansowo, przyciąga realizacje celu.

larimar 13 larimar 17

Larimar 230

Kochani, znajdziecie ten cudowny kamień w moim sklepiku, w dwóch kategoriach: „Talizmany i Amulety” oraz „Kamienie i biżuteria” i w kilku cenach. Również słuchowisko o właściwościach tego minerału.

Link do sklepiku: https://lastomine.pl/pl/searchquery/larimar/1/full/5?url=larimar

ZAPRASZAM

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts