Zwierze Mocy

Kochani, rzadko namawiam do oglądania telewizji, ale ten film bardzo polecam. Dzisiaj tj. 14 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN7, możecie go zobaczyć.  W roli głównej występuje Nicole Kidman, a sam film został nagrodzony Oskarem za efekty specjalne.

Jest to film przygodowy. Magiczny Świat, w którym ludzie (dzieci) posiadają swoich duchowych przewodników, zwierzęta mocy, które zostają im odebrane. Co się dzieje, kiedy tracimy kontakt z naszą siłą wewnętrzną, siłą opiekuńczą, naszym zwierzęciem mocy? Jak odzyskać ten kontakt?

Mimo, że jest to film przygodowy, to jednak pokazuje nam, że ów Dajmon (Zwierzę Mocy), istnieje na prawdę. Każdy z nas posiada swojego Dajmona. Kontakt z nim jest nie tylko możliwy ale i potrzebny.  Nasze zwierzę mocy przyporządkowane jest nam od urodzenia, a także towarzyszy nam często przez wszystkie inkarnacje.

Kontakt z naszym zwierzęciem mocy pomaga nam w danej sytuacji życiowej, jego przesłanie, sposób życia, jego nauka, dodaje nam siły, energii, leczy nie tylko nasze ciało  i duszę, ale również sytuację, w której się znaleźliśmy. Daje nam wskazówki i rady. Poprzez kontakt ze swoim zwierzęciem mocy otrzymujemy przekaz i wiedzę Siły Anielskiej. Zawsze przykładem takiego kontaktu z Naturą, harmonią są, a raczej  byli dla mnie Indianie. Oni nie tylko żyli w szacunku dla Natury, Matki Ziemi, ale przywiązywali ogromną wagę do wszelkich przesłań, bacznie obserwowali zwierzęta i pielęgnowali kontakt z nimi, łącząc się ze swoimi duchami opiekuńczymi.

Chcesz poznać swoje Zwierzę Mocy, które towarzyszy Ci od urodzenia, czy przez wszystkie inkarnacje, lub te, które jest przyporządkowane do obecnej Twojej sytuacji?

Polecam przepowiednie „Twoje Zwierzę Mocy”, która znajdziesz tutaj: https://lastomine.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/16

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts