Kochani, otrzymałam wiele listów, w których pytacie mnie o możliwość zakupu nie tylko talizmanów, ale również kamieni i biżuterii, w niższych cenach – bez programowania i łączenia z aurą. Pytacie czy  jest to możliwe?

jaspis oceaniczny nr. 9

W związku z Waszymi prośbami, postanowiłam wprowadzić kilka kategorii. Teraz możecie wybrać, czy chcecie kupić Talizman, który zostanie zaprogramowany i połączony z aurą osoby, dla której będzie przeznaczony, czy też chcecie kupić kamień bez programowania.

ametyst bransoletka 1

Kategoria: Talizmany i Amulety” – tam znajdziecie wszystkie kamienienie, które będą energetyzowane i połączone z aurą osoby, dla której Talizman będzie przeznaczony. Co to oznacza? Poprzez napełnienie minerału Światłem Anielskim, jego wibracja jest dużo silniejsza. Talizman zwiększa swoją moc i pomaga w tych dziedzinach naszego życia, o które prosimy. Uzdrawia, ochrania, oczyszcza, uwalnia od blokad itd. Każdy talizman jest inny i każdy posiada inne właściwości. Zawiera w sobie Siły Światła – jest talizmanem anielskim. Talizmany wykonuje tylko na kamieniach żywych, o wysokich wibracjach. Na 100 % naturalnych kamieniach. Przygotowanie talizmanu trwa około 7 dni.

Kwarc rozowy nr. 4

Kategoria: „Kamienie i biżuteria” – tam znajdziecie kamienie również o wysokich wibracjach, 100 % naturalnych minerałach, w postaci wisiorków, bransoletek czy kolczyków. Ceny ich są niższe, ponieważ nie są one napełnione Światłem Anielskim – sprzedaż bez energetyzowania i łączenia z aura.

Awenturyn kulka

Kategoria: ” Akcesoria” – w tej chwili możecie tutaj nabyć żywice oraz węgielki trybularzowe. W ciągu kilku dni wprowadzę inny asortyment, jak biała szałwia, oraz (kilka osób już się pytało) pudełka na talizmany…, oraz inne rzeczy.

Agat ognisty z karneolem - bransoletka 1

Kategoria: „Wróżby – Przepowiednie” – tutaj znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Otrzymacie moją pomoc poprzez Analizę – poradę. Chcesz wiedzieć co wydarzy się w Twoim życiu? Masz dylemat, nie wiesz jaką podjąć decyzję? Czy zdasz egzamin? Chcesz poznać swoje Zwierzę Mocy – naszego ducha opiekuńczego? Potrzebujesz kontaktu z nim, jego rady i wskazówki w trudnym dla Ciebie okresie życia? Potrzebujesz wybrać Kamień Mocy? Nie możesz się zdecydować? Pomogę Ci. Kamienie, to „klucze”, których możemy używać aby otworzyć drzwi dla drzemiących w nas potencjałów. Dzięki nim rozwijamy naszą świadomość, poprawiamy nasze życie, uciszamy nasze stresy i napełniamy nasze sny.

Cytryn

Zapraszam do sklepu i czekam również na Wasze listy.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts