Odpowiedzi na pytania Kamili i Stanisława (odpowiedziałam już indywidualnie).

kwiat chrysanthellum

Myślę jednak, że jest to ważne, ponieważ kilka osób zadawało mi te pytania. Pierwsze dotyczy możliwości kupna Chrysanthellum americanum. Artykuł napisany 28 września 2016r., znajdziecie na mojej stronie: http://ionaieilis.pl.tl/Chrysanthellum-americanum.htm

Tutaj jest pewien problem. Nie spotkałam się jak do tej pory z możliwością kupna 100 % naturalnej rośliny w Polsce. Zazwyczaj występuje ona w kapsułkach, i w zbiorowym składzie z innymi roślinami. Chrysanthellum americanum pochodzi z Ameryki i jest trudność w jej zakupie w czystej postaci. Może ktoś z Was jednak natrafił na 100 % ekstrakt z tej rośliny? Znalazłam sklep internetowy w Niemczech, gdzie można ją nabyć w postaci kapsułek. Tutaj link: https://www.nutrilife-shop.de/blutzucker-leber-bauchspeicheldruese-chrysantellum-americanum-kapseln-90-stk-400-mg.html

Polecam jednak, żeby udać się do sklepów zielarskich oraz aptek i zapytać się czy jest możliwość zamówienia tej rośliny w liściach. W Niemczech kupuje często wszelkie rośliny w aptekach. Sprowadzają je, lub przygotowują dla mnie. Nie znam tej sytuacji w Polsce. Nie wiem czy jest taka możliwość. Trzeba jednak spróbować.

Pamiętajmy jednak o przygotowaniu całego organizmu, przed rozpoczęciem takiej kuracji. To jest niezwykle ważne. Polecam wcześniej rozpoczęcie diety oczyszczającej, jak i lekkostrawnej podczas całej kuracji.

Jeżeli chcemy oczyścić i zregenerować wątrobę, to polecam ostropest plamisty. Praktycznie wszędzie dostępny, a naprawdę skuteczny. Tutaj link: http://ionaieilis.pl.tl/Ostropest-plamisty.htm

Niemcy: Lecznicza marihuana legalna i refundowana

Pytania dotyczące marihuany. Cudowna wiadomością jest fakt, że od 1 marca w Niemczech marihuana jest nie tylko legalna ale i refundowana.

Bundestag podjął decyzję w sprawie leczniczej marihuany. Politycy (jednogłośnie) zadecydowali, że od marca lekarze w Niemczech będą mogli przepisać ciężko chorym pacjentom marihuanę refundowaną przez kasy chorych.

We wczorajszym oświadczeniu Federalny Minister Zdrowia Hermann Grohe (CDU) powiedział: „Poważnie chorzy pacjenci muszą mieć zapewniony lepszy dostęp do możliwości leczenia”.

Lecznicza marihuana legalna i refundowana

Wyniki badań pokazały, że działania narkotyku pozytywnie wpływają w leczeniu stwardnienia rozsianego, przynoszą ukojenie w bólach chronicznych, a także łagodzą skutki uboczne chemioterapii (brak apetytu, czy nudności).

Do tej pory stosowanie leczniczej marihuany w Niemczech było dozwolone, ale wymagało posiadania szeregu pozwoleń na jej stosowanie, a koszty leczenia pacjent pokrywał z własnej kieszeni. To w konsekwencji sprawiało, że wielu potrzebujących nie korzystało z leczniczych właściwości narkotyku (szacuje się, że obecnie z leczniczej marihuany korzysta około tysiąc pacjentów).

Początkowo potrzebne do leczenia ilości marihuany państwo niemieckie będzie importowało z zagranicy, ale w przyszłości uprawą konopi ma zająć się agencja działająca przy Federalnym Instytucie Lekarstw i Produktów Medycznych.

Pacjenci w Polsce muszą jeszcze poczekać

W Polsce kwestia leczniczej marihuany wciąż pozostaje nierozstrzygnięta. W ubiegłym roku poseł Piotr Liroy-Marzec (Kukiz’15) złożył w sejmie odpowiedni projekt ustawy dotyczącej legalizacji marihuany w formie leku. Podkomisja powołana do rozpatrzenia ustawy znalazła w zapisie projektu wiele błędów i niejasności. W konsekwencji zapis projektu został istotnie zmieniony, ale konkretne decyzje w tej sprawie nie zostały podjęte.

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na ten temat: http://www.spidersweb.pl/2017/02/medyczna-marihuana-co-leczy.html

Marihuana to narkotyk, ale ratujący życie! „… Zdrowy Narkotyk …”

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts