Czas, by zostawić osobiste problemy, odłożyć je na bok i zająć się w 100% odnalezieniem, zgłębieniem i realizacją życiowej misji, drogi serca i Duszy, powołania. Nie trać czasu! Nie jesteś tutaj po to, by kręcić się w wirze prostych, codziennych spraw, by żyć w szarości i monotonii, jesteś tutaj po to, by zrealizować boski plan. Dokładnie teraz nadszedł czas, by coś w Twoim życiu zamknąć, opuścić to stare i w pełni otworzyć się na nowe wyzwania, nowy początek, nową podróż w nieznane. Odważ się! Zamknij za sobą drzwi, przygotuj Twój rydwan i w odpowiednim momencie wyruszaj, nie zwlekaj już dłużej! Czas spotkania to: 37:01 min. 

Zapraszam w imieniu Marii Bucardi na czwartkową Ceremonię Nr 170, która odbędzie się o godz. 20:20 czasu polskiego.

Ceremonia nr 170 dnia 19 sierpnia 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Zawsze w czwartki, odbywają się cudowne spotkania, podczas których otrzymasz motywację, inspirację i wskazówki, jak poradzić sobie w tym trudnym momencie Twojego życia. Otrzymasz Światło Anielskie, Siłę i Moc, która pozwoli Tobie pójść do przodu i z odwagą i wiarą realizować swoje marzenia! Otrzymasz Klucz od Sił Światła, do szczęścia i spełnienia tutaj i teraz.

Link do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2021/08/19/nie-trac-czasu-nie-jestes-tutaj-po-to-by-krecic-sie-w-wirze-prostych-codziennych-spraw-by-zyc-w-szarosci-i-monotonii-jestes-tutaj-po-to-by-zrealizowac-boski-plan/

Aby uczestniczyć w Ceremoniach wystarczy wykupić dostęp na prawie tydzień, w cenie 33 zł;

lub miesiąc (111 zł), albo rok (1111 zł)

Możesz również wykorzystać

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% – Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie, a kwota zostanie pomniejszona

11177111

Ten sam kod rabatowy w wysokości 5% możecie wykorzystać również, zamawiając Rytuał Świec Intencyjnych, oraz Rytuały AnielskieKamienie Mocya także Kursy, Szkolenia, Warsztaty, Lekcje w Akademii Omen Sententia (linki poniżej), będziesz mieć dostęp do wszystkich Książek, Słuchowisk, Medytacji i Inspiracji Marii Bucardi.

Zainwestuj w siebie!

Link do Kamieni Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/c/Kamienie-Mocy/70

Link do Ceremonii: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Link do Rytuału Świec Intencyjnych: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Link do Rytuałów Anielskich: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-anielskie/43

Akademia Omen Sententia (Kursy, Warsztaty, Lekcje): https://akademia-omen-sententia.pl/

Ten sam Kod Rabatowy w wysokości 5%, na wszystkie kamienie, talizmany, biżuterię ze srebra, przepowiednie, rytuały, czy odczyt Twoich Inkarnacji, możesz również wykorzystać w sklepiku: https://www.lastomine.pl

KOD” działa w obu sklepach: Marii Bucardi i Lastomine.pl

przy zakupie wpisz kod:

11177111

a kwota zostanie pomniejszona

Wkrótce zamknie się portal Bramy Lwa! Wykorzystaj ostatnie momenty, by dokonać pozytywnej zmiany w Twoim życiu, odrzucić coś, otworzyć się na to nowe. Lepszego czasu już nie będzie, nie zwlekaj dłużej! 

Zapraszam na 22 sierpnia – Rytuał Anielski 11 Archaniołów – Róg Obfitości – przyciąga wszelakie bogactwo (duchowe i materialne), zdrowie i siły witalne, spełnienie i lekkość życia, oraz realizacje marzeń.

Link do Rytuału: https://lastomine.pl/pl/p/Zapraszam-na-22-sierpnia-Rytual-Anielski-11-Archaniolow-Rog-Obfitosci-przyciaga-wszelakie-bogactwo-duchowe-i-materialne%2C-zdrowie-i-sily-witalne%2C-spelnienie-i-lekkosc-zycia%2C-oraz-realizacje-marzen.-/932

Talizmany – Minerały – Kamienie Mocy

Biżuteria

przy zakupie wpisz kod:

11177111

kup taniej!

Sklep: https://lastomine.pl/

Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine