Rytuały dla Matki Ziemi – 96 nasze spotkanie

Rytuał przesyłania energii – co miesiąc w pełnię księżyca. Obecnie mamy Pełnię Księżyca w znaku wagi.

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!!!

Udział bezpłatny z dobrej Woli by pomóc

CEL I PRZEBIEG MEDYTACJI DLA ZIEMI

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

Zapraszam w imieniu swoim i Marii Bucardi na dzisiejszą medytację.

Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

 • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
 • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
 • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
 • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
 • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
 • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Maria Bucardi

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

Wskazówki do Rytuału dla Matki Ziemi: https://mariabucardi.pl/pl/p/96-Rytual-dla-Matki-Ziemi-z-Maria-Bucardi%2C-Medytacja-dla-Ziemi.-Pelnia-ksiezyca-w-znaku-Wagi-28.03.2021-/793?mc_cid=4de8600d89&mc_eid=223a99f68b

Namaste…, to trudny czas dla nas wszystkich i ma się wrażenie, że nie tylko świat, ale i ludzie dookoła zwariowali 😉 Tak, wielka szara masa na pewno straciła zmysły dosłownie i wkrótce to wyraźnie zobaczysz 😉 Ale tych, co widzą więcej i czują więcej tylko co jakiś czas dopada smutek … Trzymamy się razem i idziemy zgodnie z sercem!

Maria Bucardi

W tym momencie najgorsze , co można zrobić to rezygnować, wątpić i tracić nadzieję! Trzymaj się dzielnie i proś, a będzie Ci dane! Aktywuj pomoc anielską i działaj!

Ostania szansa na świecę intencyjną w tę Pełnię Księżyca!

Rytuał Świec Intencyjnych wykonuje dla Was Maria Bucardi

Rytuał świec intencyjnych

Każda Twoja myśl, słowo, działanie to pewna forma energii, może być pozytywna lub negatywna. Warto sobie o tym przypominać, ponieważ Wszechświat rozdaje paczki po wibracji! Jeśli znasz prawa obowiązujące tu na Ziemi i je wykorzystujesz, to przyjdzie do Ciebie w najlepszym momencie paczka z prezentami. Ale może być też tak, że gdy ktoś będzie się niecierpliwić, wywoływać napięcie i żyć w ciągłym rozdrażnieniu, to nawet nie zauważy, że przyszło “awizo” i przegapi ją w konsekwencji. Energia podąża za uwagą, więc pierwszym krokiem jest skoncentrować się na pozytywnych treściach, obrazach i na tym czego pragniesz, odwrócić się od tego, czego nie chcesz.

Możesz zadać sobie pytanie, jak odnosi się do Twojej sytuacji?

Otwórz ręce, by przyjąć to, co najlepsze 🙂

ŚWIECA INTENCYJNA

Jeśli potrzebujesz pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia.

W intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

 1 świeca = to 1 intencja.

Czas działania: natychmiastowo!

Termin – realizacja zamówienia: Rytuał odbywa się w wyznaczonym terminie. Po zakończeniu rytuału otrzymasz podsumowanie przez email.

Co może być intencją (Twoje życzenie): uwolnienie się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia. W intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

Nie wiesz, co to jest intencja: Intencja to Twoje życzenie, co chcesz uzyskać, osiągnąć, przyciągnąć lub usunąć z Twojego życia. To Twoje życzenie do Wszechświata. Nadal nie wiesz co to jest? Nie martw się, proszę opisz mi Twoją sytuację przez email (podając numer Twojego zamówienia w tytule listu!!!) w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. 

Podsumowanie rytuału: Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno – powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie. 

Moi Kochani, już 28.03.2021 (data o wyjątkowej wibracji pełni księżyca) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia, to ten Rytuał jest dla Ciebie

Rytuał Świec Intencyjnych wykonuje dla Ciebie Maria Bucardii

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% na Rytuał Spalania Świec Intencyjnych:

11177111

Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie świecy intencyjnej, a kwota zostanie pomniejszona o 5%.

Wybierz rodzaj Rytuału Świec Intencyjnych:

 • Świeca Intencyjna
 • Świeca Kamienie Mocy
 • Świeca w Intencji osoby zmarłej
 • Świeca w Intencji zwierzątka, które odeszło
 • Świeca Bogactwa
 • Świeca Mądrości Wyższej
 • Świeca Miłosna
 • Świeca Pracy
 • Świeca Urody
 • Świeca Zdolności Wyższe
 • Świeca Zdrowia
 • Świeca Ochronna
 • Świeca Oczyszczająca
 • Świeca Przemiany

Link do sklepikuhttps://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Warto wykorzystać ten czas na zmianę Twojego życia.

WYŚLIJ SWOJE PRAGNIENIA DO WSZECHŚWIATA!

Ten sam kod rabatowy w wysokości 5% możecie wykorzystać również, zamawiając Rytuał Świec Intencyjnych, oraz Rytuały Anielskiea także Kursy, Szkolenia, Warsztaty, Lekcje w Akademii Omen Sententia (link poniżej), będziesz mieć dostęp do wszystkich Książek, Słuchowisk, Medytacji i Inspiracji Marii Bucardi.

Link do Ceremonii: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Link do Rytuału Świec Intencyjnych: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Link do Rytuałów Anielskich: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-anielskie/43

Akademia Omen Sententia (Kursy, Warsztaty, Lekcje): https://akademia-omen-sententia.pl/

,Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine