Od tej chwili są już dostępne Szkolenia, Kursy, Lekcje, Wykłady i Medytacja. Uzyskujesz i pogłębiasz zdolności, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze i wypełnić je szczęściem, miłością, spełnieniem i obfitością duchową, oraz materialną.

Każda Lekcja, czy Wykład zawiera:

  • Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Czas trwania od 40 min do ponad godziny – zależy od lekcji
  • Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3
  • Tekst lekcji w formacie do czytania – dokument PDF 
  • Ebook Marii Bucardi pt. „Jak rozmawiać z Aniołami”
  • Możliwość zadania pytania do autorki Marii Bucardi

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie w konkretnej lub we wszystkich dziedzinach, potrzebujesz inspiracji, motywacji, wskazówek, prowadzenia, konkretnej wiedzy, jak dokonać pozytywnej zmiany.

Dla osób, które mają różne problemy finansowe, w związkach lub poszukiwaniach drugiej połowy, zmęczonych, wypalonych, które czują się, jak w sytuacji bez wyjścia, gdy ktoś jest ciągle krytykowany i musi mierzyć się z atakami, również dla osób, które odczuwają negatywne energie dookoła, są przytłoczone szarym życie, problemami globalnymi.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!

Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To, kim jesteśmy, jest również, w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa.

Możesz wybrać naukę Magii Miłosnej, Zdrowia, Bogactwa, Sukcesu, lub inną. Poznaj tematy Lekcji, Kursów, Wykładów, Szkoleń i wybierz to, co Cię najbardziej interesuje.

Od lat jestem Adeptką Sztuki Magicznej Marii Bucardi, Omen Sententia. Poprzez rozwój duchowy, kontakt z Istotami Światła, całkowitą zmianą swojego życia, od kilku lat mogę pomagać sobie i innym.

To ogromna Wiedza, która nigdy się nie kończy i można ją ciągle zgłębiać. Każdy z Was może! Nie ma żadnych ograniczeń. Pomóż przede wszystkim sobie! Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, czy ciągły brak pieniędzy, albo nie wiesz jak uwierzyć w siebie, jak podnieść swoją wartość i uwierzyć, że możesz pójść ścieżką swojego powołania – odnaleźć swoją drogę i żyć w spełnieniu, robić to co kochasz, to wybierz temat Lekcji, czy Szkolenia. Zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Ciekawostka… Wiecie Kochani, że musiałam zdawać egzaminy np. z jasnowidzenia?  Tak, tak… To było niesamowite. Otrzymałam temat i musiałam „zobaczyć i opisać” – ciekawe, prawda?

Wy nie musicie zdawać egzaminów, chyba, że chcecie. Ale to Maria Bucardii bedzie Was prowadzić!

Po ukończeniu Kursu, Szkolenia, czy Lekcji, będzie można otrzymać Certyfikat ukończenia.

Zapraszam do Akademii Omen Sententia.

Wykorzystaj Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% na wszystkie Lekcje, Kursy, Wykłady:

11177111

Sklepik Akademii Omen Sententia – Dostępne już dziś: https://akademia-omen-sententia.pl/pl/c/Dostepne-juz-dzis/30 

Ten sam kod rabatowy w wysokości 5% możecie wykorzystać również, zamawiając Rytuał Świec Intencyjnych, oraz Rytuały Anielskie, Miłosne, Bogactwa, Zdrowia, do wszystkich Ceremonii, Nauki Magii, a także będziesz mieć dostęp do wszystkich Książek, Słuchowisk, Medytacji i Inspiracji Marii Bucardi.

Link do sklepiku: https://mariabucardi.pl/

Link do Ceremonii: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Link do Rytuału Świec Intencyjnych: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Link do Rytuałów Anielskich: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-anielskie/43

Akademia Omen Sententia (Kursy, Warsztaty, Lekcje): https://akademia-omen-sententia.pl/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine