Foto: wattpad.com

Ogromna Niespodzianka. Akademia Omen Sententia Marii Bucardi jest Otwarta!

Od tej chwili są już dostępne Szkolenia, Kursy, Lekcje, Wykłady i Medytacja. Uzyskujesz i pogłębiasz zdolności, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze i wypełnić je szczęściem, miłością, spełnieniem i obfitością duchową, oraz materialną.

Każda Lekcja, czy Wykład zawiera:

 • Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Czas trwania od 40 min do ponad godziny – zależy od lekcji
 • Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3
 • Tekst lekcji w formacie do czytania – dokument PDF 
 • Ebook Marii Bucardi pt. „Jak rozmawiać z Aniołami”
 • Możliwość zadania pytania do autorki Marii Bucardi

Co zyskujesz:

WIEDZA, która jest ponadczasowa, którą można wykorzystać w różnych sytuacjach życiowych.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć, gdzie i kiedy chcesz.

PRZESŁANIA, dzięki którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość. To jest wyjątkowa nauka, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Nauka w Akademii Omen Sententia jest dla Ciebie, jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, Wiedza Wyższa, magia ceremonialna, a także symbolika liczb i kolorów, czy inne zagadnienia z zakresu duchowości.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cię nie rozumieli. 
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej, jak z lekkością i łatwością osiągnąć Twoje cele.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.
Foto: Maya Prieto

Kochani, wiele osób często zadaje mi pytania, gdzie się uczyłam Białej Magii, Litoterapii, Magii Anielskiej, Jasnowidzenia, Jasnosłyszenia, Jasnoodczuwania, Kontaktu z Siłami Światła, czyli Aniołami, Dewami Roślin, Duchami, Uzdrawianiem, Ziołolecznictwem, Leczeniem Kolorami, Symboliką Liczb Anielskich, czy np. Odczytywaniem Inkarnacji, czy Odczytywaniem Kart Anielskich, Tarota, Lenormand, Aloha, Smoków itd…

Od lat jestem Adeptką Sztuki Magicznej Marii Bucardi, Omen Sententia. Poprzez rozwój duchowy, kontakt z Istotami Światła, całkowitą zmianą swojego życia, od kilku lat mogę pomagać sobie i innym.

To ogromna Wiedza, która nigdy się nie kończy i można ją ciągle zgłębiać. Każdy z Was może! Nie ma żadnych ograniczeń. Pomóż przede wszystkim sobie! Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, czy ciągły brak pieniędzy, albo nie wiesz jak uwierzyć w siebie, jak podnieść swoją wartość i uwierzyć, że możesz pójść ścieżką swojego powołania – odnaleźć swoją drogę i żyć w spełnieniu, robić to co kochasz, to wybierz temat Lekcji, czy Szkolenia. Zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Ciekawostka… Wiecie Kochani, że musiałam zdawać egzaminy np. z jasnowidzenia? 🙂 Tak, tak… To było niesamowite. Otrzymałam temat i musiałam „zobaczyć i opisać” – ciekawe, prawda?

Wy nie musicie zdawać egzaminów, chyba, że chcecie. Ale to Maria Bucardii bedzie Was prowadzić!

Po ukończeniu Kursu, Szkolenia, czy Lekcji, będzie można otrzymać Certyfikat ukończenia.

twitter.com

Bardzo ważna według mnie informacja… Niewiele osób wie, że Maria Bucardii jest nauczycielem akademickim. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz, zna kilka języków obcych.

Akademia Omen Sententia powstała jako pierwsza w Polsce (oficjalnie) i nie tylko. Po jakimś czasie powstały kolejne, ale tylko z nazwy i prowadzone przez osoby, które same nie posiadają żadnego wykształcenia i przygotowania. Hmmm… Do przemyślenia. Zawsze należy sprawdzić źródło (nie papier), zanim „zainwestujemy w siebie”. To bardzo ważne w naszym rozwoju duchowym.

Dla kogo?

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie w konkretnej lub we wszystkich dziedzinach, potrzebujesz inspiracji, motywacji, wskazówek, prowadzenia, konkretnej wiedzy, jak dokonać pozytywnej zmiany.

Dla osób, które mają różne problemy finansowe, w związkach lub poszukiwaniach drugiej połowy, zmęczonych, wypalonych, które czują się, jak w sytuacji bez wyjścia, gdy ktoś jest ciągle krytykowany i musi mierzyć się z atakami, również dla osób, które odczuwają negatywne energie dookoła, są przytłoczone szarym życie, problemami globalnymi.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!

Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To, kim jesteśmy, jest również, w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa.

Foto: flickr.com

Zapraszam do Akademii Omen Sententia.

Wykorzystaj Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% na wszystkie Lekcje, Kursy, Wykłady:

11177111

Sklepik Akademii Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine