Foto: hubpages.com

28 STYCZEŃ 2021

(czwartek)

PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU LWA

RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH

O godzinie 22:00 odbędzie się Rytuał Dla Matki Ziemi, a po nim RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH, by spełniło się Twoje życzenie!

Nadchodzi bardzo intensywna pełnia księżyca, podczas której wiele może się wydarzyć, atmosfera będzie nerwowa i wzbudzać niskie emocje w wielu osobach, a nawet agresję i kontrolę, jednak żadne ze zdarzeń NIE jest warte Twojej reakcji! Pełnia jak każde wydarzenie – przemija… 

Przypominasz sobie wykład o trzech Magach, jeden biały, drugi czarny, a trzeci transcendentny, który kroczy własną ścieżką, pomiędzy światami? 

To właśnie jest dobry sposób, by radzić sobie w takich momentach, NIE REAGOWAĆ, a skupić się na AKCJI wytyczonej przez Twoją wewnętrzną mądrość wyższą. Pełnia to zawsze kulminacja, koniec i początek, możemy więc liczyć na energie sprzyjające temu jeszcze bardziej. Cokolwiek zakończy się w Twoim życiu, wypuść z lekkością oczekując lepszego, co nie jest łatwe, ale co tydzień na wykładach przypominamy sobie o ważnych prawach jakie obowiązują na Ziemi oraz jak z nich korzystać na codzień https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ ( wykorzystaj specjalny Kod Rabatowy w wysokości 5%: 11177111 na wszystkie Ceremonie).

Uczymy się również, by jak mag transcendentny korzystać z obecnych energii Wszechświata i tworzyć swoje życie tak jak tego pragniemy, czyli w tym wypadku koncentrować się na sile i mocy jak król zwierząt lew.  On jest władcą swojego terytorium i wytycza własne zasady, zachowuje spokój, autorytet, a jeśli trzeba nie reaguje, a podejmuje najwłaściwszą akcję. 

Gdy pełnia księżyca zapowiada się bardzo intensywnie, mamy również do swojej dyspozycji energie, które tchną życie w Twoje życzenia, jeśli zdecydujesz się wysłać je do Wszechświata…

Moi Kochani, już 28.01.2021 (data o wyjątkowej wibracji pełni księżyca) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia, to ten Rytuał jest dla Ciebie

1 świeca = to 1 intencja

Rytuał Świec Intencyjnych wykonuje dla Ciebie Maria Bucardii

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% na Rytuał Spalania Świec Intencyjnych:

11177111

Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie świecy intencyjnej, a kwota zostanie pomniejszona o 5%.

Wybierz rodzaj Rytuału Świec Intencyjnych:

 • Świeca Intencyjna
 • Świeca Kamienie Mocy
 • Świeca w Intencji osoby zmarłej
 • Świeca w Intencji zwierzątka, które odeszło
 • Świeca Bogactwa
 • Świeca Mądrości Wyższej
 • Świeca Miłosna
 • Świeca Pracy
 • Świeca Urody
 • Świeca Zdolności Wyższe
 • Świeca Zdrowia
 • Świeca Ochronna
 • Świeca Oczyszczająca
 • Świeca Przemiany

Link do sklepikuhttps://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Warto wykorzystać ten czas na zmianę Twojego życia.

Uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia. 1 świeca = to 1 intencja.  Rytuał wykonuje Maria osobiście 28.01.2021 po godzinie 22:00 czasu polskiego, każda świeca pali się przez minimum 7 godzin. Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś – proszę o podanie danych tej osoby i opis intencji. Co może być intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej. Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane.

Rytuał Świec Intencyjnych z kodem rabatowym 5%, możesz wykorzystać w każdym dowolnym dla Ciebie czasie, jednak Pełnia Księżyca w Lwie, to wyjątkowy moment. Bardzo silne energie, które warto aktywować, aby coś przyciągnąć do swojego życia lub coś z niego usunąć. Zapraszam

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine