Golden Healer

Kochani, kilka osób pytało o Talizmany i kamienie Golden Healer i Kwarce Fantomowe, których nie znaleźli w moim sklepiku https://lastomine.pl/ – jeszcze ich nie mam (obserwujcie sklepik ❤). To naprawdę rzadkie minerały o wyjątkowych właściwościach.

W moim sklepiku znajdziecie wiele innych minerałów i kamieni szlachetnych (Talizmanów i Amuletów również), oraz biżuterii ze srebra – zapraszam.

Mam jednak dla tych wszystkich „poszukiwaczy” Golden Healer, Kwarców Fantomowych, oraz Angel Aura, bardzo dobrą wiadomość… Ostatnie takie Talizmany możecie jeszcze kupić u Marii Bucardi. Można powiedzieć „wyprzedaż” ostatnich Unikatowych egzemplarzy.

Na wszystkie ostatnie minerały u Marii Bucardi otrzymacie rabat w wysokości 5%.

Specjalny KOD RABATOWY w wysokości 5% – Wystarczy wpisać kod rabatowy, przy zakupie, a kwota zostanie pomniejszona

11177111

sklepik: https://mariabucardi.pl/pl/c/%E2%9D%A4-OSTATNIE/44

GOLDEN HEALER – MOC SŁOŃCA I ZWYCIĘSTWA NA KAŻDYM POZIOMIE

Czara: splotu słonecznego, trzeciego oka i korony. Leczy i wzmacnia wszystkie czakry.

Związany z mądrością wyższą, siłą ZWYCIĘSTWA, słońcem wewnętrznym.

Pomaga bardzo w łączeniu się z Siłą Źródła, boskości (niezależnej od religii) i utrzymywać je w pełnej mocy.

To Złota energia życia, która przepływa z góry przez całe ciało, aurę i regeneruje, ożywia, rewitalizuje, pobudza komóreczki do odnowy. Jest używany do leczenia każdej choroby.

Może być używany na każdą dolegliwość, także jeśli zawodowo zajmujesz się leczeniem – pomoże Ci odnawiać swoją energię i oczyścić się.  

Ułatwia i wspomaga leczenie w każdym aspekcie i na każdym poziomie: ciała, aury, ducha, umysłu (myśli).

Leczy również różne problemy, ale w sposób wyższy, czyli jeśli masz np. problemy w kontaktach z rodziną, to on nie “uleczy” ich, ani tej relacji (z poziomu ego), a pomoże Ci uleczyć siebie i swoje podejście do rodziny, by przestało w Tobie wywoływać nerwowość, itp. 

Jeśli masz problemy finansowe, to on niekoniecznie sprawi, że wygrasz na loterii, ale pomoże Ci wyleczyć źródło problemu, który to powoduje, np. negatywne myślenie, blokady, rany z przeszłości.

Złoto od tysiącleci kojarzy się z oświeceniem (zrozumieniem), zwycięstwem, królewskością, bogactwem i obfitością, mocą, światłem wewnętrznym, wspaniałością, czystością, sprawowaniem władzy (w swoim królestwie, czyli swoim życiu).

Połączenie duchowe, siła ducha i rozwój duchowy.

Złota energia Mądrości Wyższej i zwycięstwa.

Twoje Słońce wewnętrzne jaśnieje, staje się coraz silniejsze, dodając Ci siły i odwagi. To energia bardziej męska, dynamiczna, działania, odwagi, odrodzenia.

Jego złota energia rozpuszcza blokady i niskie energie, zamienia je w światło lub sprawia, że to co negatywne odchodzi.

Pomaga w komunikacji dając uczucie jedności ze wszystkim co jest. 

Chroni, ponieważ ma tak wysokie światło. Jest jak złota tarcza ochronna dookoła Ciebie.

Wzmacnia pamięć.

Może być używany jako wzmacniacz innych pozytywnych energii.

Poprzez osiągnięcie wyższego zrozumienia, dokonuje się samouleczenie duszy i ciała, przestajesz brać wszystko poważnie i masz pozytywniejsze nastawienie, otwierasz się na ZWYCIĘSTWO i harmonię. Zyskujesz większą kontrolę nad sobą i swoimi działaniami. Realizujesz swoją misję i powołanie z sukcesem.

Kwarc Fantomowy

KWARC FANTOMOWY – KRYSTALICZNE MYŚLI, SŁOWA I DZIAŁANIA

Kryształy fantomowe dodają klarowności do Twej drogi życia i zrozumienia gdzie masz iść. Oczyszczają z lęków, blokad, chaosu. Ich nazwa pochodzi od tego, że mają w sobie obrazy mniejszych kryształów. Gdy się tworzyły, jakaś inna substancja niż kryształ pokryła je zostawiając warstwę w czasie “wzrostu” kryształu, dlatego możemy zobaczyć w nich “więcej” kryształków, właściwie takich kształtów, fantomów. Pobudza intuicję, zrozumienie siebie i świata dookoła, różnych sytuacji i ludzi, pomaga się również skupić na celu i kroczyć jasną ścieżką. Jego energia pobudza również do rozwoju i pokonania barier. Przydatny dla osób borykających się z ciągnącym problemem z przeszłości, jakąś trudną blokadą i dla tych, którzy czują się jakby stanęli w miejscu, utknęli. Pomaga w planowaniu. Możesz go trzymać w dłoniach i wizualizować swój idealny obraz siebie i swojego życia, aby wzmocnić energię manifestacji Twojego marzenia.

Kwarc ogólnie jest zwany kamieniem mistrzowskim i uleczającym. Kiedyś wierzono, że jest skamieniałym lodem! A lód to również symbol czystości i krystaliczności. Kwarc dymny ma dodatkowo wzmocnioną właściwość uwalniającą negatywne energie i tym samym chroniącą. Przez wielu kwarce również uważane są jako “uniwersalny kamień” z powodu jego różnorodności działania. Oczywiście ma swoją wyjątkową specyfikę, ale potrafi być najlepszym przyjacielem i może stąd niektórzy odczuwają go jako “uniwersalny”, a może chodzi o to, że jest kamieniem od boskiego Universum – Wszechświata i najliczniej występuje na Ziemi, pomagając nam i podnosząc wibrację.

Słowa klucz: CZYSTOŚĆ, ŚWIETLISTOŚĆ, KLAROWNOŚĆ, BALANS, PAMIĘĆ, WYSOKIE WIBRACJE

Oczyszczający kryształ górski – usuwa wszelkie złe energie i blokady energetyczne, energetyzuje i dodaje energii, aktywuje pozytywne energie, usuwa negatywne promieniowanie, łagodzi ból, chroni przed złą energią. Z pomocą talizmanu możesz walczyć z własnymi słabościami i wadami w tym celu wizualizujesz Twoją wadę, kierujesz w jej stronę kryształ i wyobrażasz sobie światło, które wypływa z kryształu i ją rozpuszcza. Energia kryształu wzmaga działanie innych minerałów, ziół i esencji oczyszczając je i witalizując. Talizman na Krysztale górskim jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Kryształ Górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów, zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Talizman na krysztale górskim umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej – w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Idealny do medytacji czy uzdrawiania, oczyszczania.

Kryształy generatory są bardzo rzadkie (tak jak kryształy manifestacji), można nimi naenergetyzować przestrzeń, stworzyć swoją cudowną Krystaliczną Komnatę, również naładować pozytywnie inne kryształy, odnowić ich moc. Możesz nim kierować energią w jedno miejsce, pomagać sobie w koncentracji na tym, czego pragniesz.

Można ich używać z powodzeniem do różnych technik jak Reiki, magii i rytuałów, pracy z aniołami, afirmacji, wizualizacji itd. Gdy go poznasz, weźmiesz w dłonie, poczujesz wyjątkową moc i otworzysz swe serce – sam poprowadzi Cię do wyższych energii oraz podpowie jak możecie współpracować. Poruszy Twoją kreatywność, dzięki której możesz poruszyć niby i Ziemię 🙂

Angel Aura

JEDYNY I NIEPOWTARZALNY – ANIELSKI – TALIZMAN ANGEL AURA OPAL AURA KRYSZTAŁ NATURALNY W REAKCJI Z NATURALNYM SREBREM I PLATYNĄ. KAMIEŃ JEDNOROŻCÓW.

Anielski Talizman Angel Aura – kryształ naturalny w reakcji z naturalnym srebrem i platyną.  Nawiązanie kontaktu z Aniołami światła. Oczyszcza aurę. Uzdrawia czakramy energetyczne. Ułatwia dostęp do wiedzy anielskiej, światów anielskich, podnosi wibracje, pomaga zrealizować plan karmiczny, powołanie, rozwija intuicję… 

Angel Aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu. Jako wysoki kamień wibracyjny, Angel Aura jest idealnym lekarstwem na duchowy kryzys – a ponadto jest to kryształ jednorożca! Dostroić się do jego energii, oznacza poczuć, jak Twoje poczucie miłości do siebie i Wszechświata odradza świat, innych i życie w ogóle.

Jeśli zwykły szary świat tłumi tęczę Twojego blasku, zabierz ten kamień kwarcu Aura Aura ze sobą do torebki lub kieszeni, aby Twój duch nadal świecił. Anielski aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu.

Zakochaj się w nieskończonych możliwościach życia, które daje Ci Angel Aura.

Zapraszam w imieniu Marii

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine