Namaste,

wybacz, że tak późno piszę na ten temat,

ale byłam pewna, że Ty dokładnie wiesz

co masz robić!!!

Mrok jest tak przebiegły, nie można go nie doceniać! Właśnie dziś Mrok potrzebuje Cię bardziej, niż zwykle.

Od dłuższego czasu Mrok próbuje się „sprzedać” ludziom jako światło i niektórzy zaczynają w to wierzyć. Osoby, które zajmują się czarną magią i służą demonom ubierają złote piórka i mówią Wam, że Wam pomogą, wybawią, że one są światłem same w sobie 🙂

Na dzisiejszy dzień przypada apogeum szaleństwa, miej więc oczy szeroko

otwarte i słuchaj Twojego serca!

Pamiętasz nasze czwartkowe 121 Spotkanie! Pojawią się fałszywi Przewodnicy, którzy mówią, że znają drogę do szczęścia, wolności, wybawienia a w rzeczywistości ściągną Cię w mokradła!

Nadal nie wiesz co dziś robić?

Idź do Natury i przeznacz ten dzień, by być tylko z sobą  lub z bliskimi Ci osobami.

Odradzam Ci szczególnie dzisiaj 8.8.2020 wszelkich zbiorowych medytacji, gdzie nie wiesz co się za tym kryje i kto co robi z Twoją energią! Wróć do 121. Ceremonii o fałszywych przewodnikach!

To szczególny czas, nie wpadnij w pułapki Mroku , jak śliwka w kompot!

Twoje serce dokładnie wie co robić, a czego nie robić!

Ja Ci nie powiem zrób to, a tego nie rób, Ty w Twoim sercu dokładnie wiesz co jest dobre, a poprzez nasze Ceremonie masz już całą wiedzę, która dziś będzie Ci potrzebna do tego egzaminu.

Na dziś Siły Mroku przygotowały specjalne uderzenie, potrzebują do tego Was, osób o silnych energiach, dlatego to Was zaproszą dziś na medytacje i spotkania! Strzeż się! Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie czy świata to Twoje serce dokładnie Ci powie kiedy i jak! Uważaj na fałszywych przewodników, którzy mówią, że znają drogę, a tylko chcą ściągnąć Cię na manowce …

Twoje serce wybierze właściwą drogę …

Z Miłościa Twoja Maria Bucardi

Link do 121 Ceremonii: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Kochani, uważam, że to bardzo ważna wiadomość. Dlatego zamieściłam Apel Marii Bucardi na blogu. Proszę, zapoznajcie się z tym przesłaniem, przemyślcie i zaniechajcie w dniu dzisiejszym wszelkich rytuałów i wspólnych spotkań magicznych – skutek może być opłakany dla wszystkich tych osób! Nie chcę, żeby brzmiało to jak przestraszenie Was, a ostrzeżenie! Posłuchajcie proszę swojego serca…, ono nigdy się nie myli! Serce i Siły Światła wskażą Wam drogę!

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Wasza Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine