Kochani, 21 grudnia, czyli dzisiaj około godziny 18:00, możemy już powitać Nowy Czas, czas panowania Sił Światła. Ta noc jest najdłuższą nocą w roku – przesilenie zimowe. Światło przejmuje panowanie nad Mrokiem!

Czas zwycięstwa Światła nad ciemnością. To czas radości, nadziei, miłości, piękna – czas nadziei na lepsze jutro. Święto Yule – Szczodre Gody, to jedno z najważniejszych świąt dawnych plemion. Ludy Celtyckie i Germańskie świętowali, od przesilenia zimowego (zaczyna przybywać dnia), aż do początków stycznia. Tańczono, ucztowano, palono ogniska i świece – utrzymywano ogień, aby dodawał mocy Słońcu, by świeciło silniej, mocniej i dłużej; przyciągano pomyślność, zdrowie, dobrobyt. Dekorowano domy i izby wiankami z jemioły i ostrokrzewu.

Święto Yule

Pogańskie święto Yule, zostało zamienione na Święto Bożego Narodzenia, które obchodzimy od 24-go grudnia. Choinka, obdarowywanie się prezentami, czy wspólna wieczerza, to ciągłość wielopokoleniowej tradycji.

Jak dziś celebrować to święto? Jak przywitać Światło?

Zapalić świece w kolorach bieli, srebra, złota, czerwieni i zieleni, skupić się na sobie – na naszych pragnieniach, na celu naszej duszy. Połączyć się z Siłami Wyższymi i najpierw podziękować za to, co mamy, a potem prosić o usunięcie z naszego życia wszystkiego co nas blokuje, krępuje, więzi, jak również prosić o przyciągnięcie wszystkiego co najlepsze…, prosić o wsparcie, wskazówki i prowadzenie w tym nowym okresie – na cały Nowy Rok 2020.

Napełnijmy się światłem czystości, miłości i dobra. Przekażmy wszystkim, których kochamy, nasze światełko miłości, nie zapominając o roślinkach i zwierzątkach w naszym otoczeniu.

Świeto Yule 1

Kochani, życzę Wam pięknego Święta Światła. Mnóstwo miłości, radości, siły, zdrowia, spokoju, oraz obfitości duchowej i finansowej. Niech Wam Wszystkim się wiedzie.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine