Kochani, stałam się „mamą” dla trzech kociąt, które być może stałyby się pokarmem dla wężów lub zwyczajnie, zostałyby uśmiercone.

Kiedy je zobaczyłam, to nie mogłam podjąć innej decyzji. Musiałam je wziąć i natychmiast zadziałać. Poprosiłam o pomoc znajomą, która bez wahania, pojechała ze mną, by je odebrać. Teraz trzy kotki: Snow, Sunny i Nala, mieszkają ze mną.

Snow (biała kotka) ma 1 rok – od urodzenia żyje w świecie ciszy… – jest całkowicie głucha. To bardzo przyjazna i potrzebująca czułości kotka. Jak na rok życia, to jest trochę wychudzona – pochłania wręcz jedzenie. Jest sprytna, mądra i ciekawska 🙂

Nala (czarna kotka) i Sunny (pręgowana kotka), to rodzone siostry. Maja 7 miesięcy. Nala jest odważna i chętna do zabawy. Uwielbia kolorowe piłeczki z kuleczkami w środku, myszki zabawki, czy kolorowe na patyku piórka – uwielbia też „tapety” hahaha Jednym słowem, jest kochana i bardzo żywa.

Sunny jest bardzo płochliwa, bojaźliwa. Chowa się i rzadziej uczestniczy w „życiu towarzyskim pozostałych kotków” – stroni od nich. Nie potrafi się bawić. Sukcesem ogromnym dla mnie, jest fakt, że zaczęła jeść wspólnie z innymi kotkami. Przeżyła ogromną traumę. Myślę, że była bita lub straszona przez dzieci, z którymi jakiś czas przebywała. Te kochane kociątko potrzebuje czułości, miłości i cierpliwości, oraz poczucia bezpieczeństwa. Potrzebuje ona więcej czasu…

Ogromną trudność sprawia mi jej sfotografowanie, ponieważ śpi tylko w dwóch miejscach (jednym jest karton), gdzie jest schowana i czuje się bezpieczna. Z czasem, kiedy Sunny mi zaufa, jestem pewna, że będę mogła Wam pokazać na zdjęciach, jaka jest śliczna i mądra.

Wiele takich kotków jest w schroniskach lub błąka się po ulicach. Każdy potrzebuje domu, opieki i miłości. Jeżeli jesteś w stanie, to przygarnij kotka. Stwórz mu dom, schronienie. Daj mu miłość, a on odpłaci Tobie 100-krotnie mocniej i silniej swoim przywiązaniem i oddaniem.

Jeżeli nie masz możliwości zaopiekować się zwierzątkiem, a masz ogromne serce i chcesz pomóc, to proszę przekaż dowolny datek na jedzenie i potrzebną opiekę dla kotków. Twoja pomoc jest bardzo potrzebna i ważna.

Czy wiesz, że żywot kotków w schroniskach (bez względu na kraj), jest bardzo krótki? Bardzo szybko kotki stają się pokarmem dla gadów, lub jeżeli w określonym czasie, nie znajdą domu, zostają zabijane.

Pomóż utrzymać te Istotki przy życiu!

Jeżeli kupimy pokarm, oraz potrzebne akcesoria i dostarczymy do schronisk, to uratujemy niejedno kocie życie. W NAS jest SIŁA. Razem możemy wiele osiągnąć.

Stare afrykańskie powiedzenie:

Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, dobrego dla drugiej istotki, to uruchomi na naszej Ziemi, Wielką Maszynę miłości i dobrych uczynków. 

Wszelkie datki, proszę kierować na konto:

Joanna Aleksandra Rothkegel
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
Nr konta: 61102028210000150201297514
IBAN: PL61102028210000150201297514
BIC: BPKOPLPW
KONIECZNIE z tytułem wpłaty: darowizna – pomoc dla kotków

PayPal: asik701@wp.pl

Western Union:
Joanna Aleksandra Rothkegel, kraj – Niemcy

Za wszystkie datki bardzo dziękuję.

Dla przypomnienia: KOT jako Zwierzę Mocy – co oznacza? https://lastomine.com/2019/06/09/kot-zwierze-mocy/

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście

Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine