aniol kwiatu 14

Anioły szanują naszą wolę i rozumieją, że my ludzie często boimy się tego co dla nas jest nieznane, nienamacalne, więc stoją w ukryciu i obserwują. Wiedzą, że boimy się je zobaczyć, chociaż wielu z nas o tym marzy, więc komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić i prosić je o znak, o wsparcie, rady, wskazówki, pomoc i przewodnictwo.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

aniol liczby 5Cyfra „5” – to wibracje wolności osobistej, indywidualizmu, poważne zmiany życiowe. To lekcja życia poprzez doświadczenia życiowe. Liczba 5 wprowadza wibracje dotyczące podejmowania ważnych decyzji i wyborów. To również odwaga, zaangażowanie, telepatia, intelekt, działanie, zmysłowość, zdrowie, sympatia, motywacja, konkurencja, idealizm, niekonwencjonalność, ciekawość, doświadczenie, okazja, wyobraźnia, dobroć, inwencja, zaradność, energia, podróże, emocje.

Cyfra 5 oznacza potrzebę zmiany, odmiany i nowego wzrostu. Symbolizuje progresję, pasję, transformację. To poważne zmiany życiowe, decyzje i wybory.

Kiedy pojawia się Anioł liczby 5, to wskazuje na zmiany w Twoim życiu. Zmiany, które nastąpią i będą dużo lepsze od tego co robisz lub posiadasz w chwili obecnej. Zostajesz otoczony energią „budowy”. Wszystko ulegnie teraz zmianie, a zamiana ta nadejdzie lada moment. Będą to pozytywne energie możliwości, działania i kreatywności. Ufaj, że Siły Anielskie poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

Anioł liczby 5 przekazuje Tobie również informację o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Twoje Anioły pomogą Ci dokonać pozytywnych zmian w sferze zdrowia – także stylu życia. Korzystne zmiany fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe. To czas, w którym możesz prosić Anioły o miłość, zdrowie, obfitość duchową i finansową, wsparcie w każdej dziedzinie życia, i wiec, że Twoje prośby zostaną wysłuchane.

aniol liczby 5 pierwsze zdjecie

aniol liczby 55

Cyfra „55” – Cyfra ta składa się z dwóch liczb. Energie i atrybuty liczby 5 są podwojone i wzmocnione. Cyfra 55 przynosi wibracje przygody, wszechstronności, ciekawości, wyzwania, uczenia się – wyciąganie wniosków z przeżytych doświadczeń. To pomyślne okazje, aktywność, dokonywanie pozytywnych wyborów życiowych i ważnych zmian.

Kiedy pojawia się Anioł liczby 55, to wiadomość dla Ciebie od Twoich Aniołów, że nadszedł czas, aby uwolnić się od starych ograniczeń. To czas, aby żyć swoją „pasją”! To informacja, że zmiany lada moment nadejdą lub już są w trakcie realizacji.

Anioł cyfry 55, to przesłanie od Twoich Aniołów, że nadszedł czas, żeby opuścić to co „stare”, nieaktualne, nie pasujące już do Ciebie, a przygotować się na NOWE! Pozbądź się teraz wątpliwości i lęków. Ciesz się wspaniałymi, nowymi możliwościami. Bądź pozytywnie nastawiony. Zachowaj otwarty umysł. Należy pamiętać, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu – nic nie dzieje się przypadkiem. Zaufaj więc, że teraz wszystko będzie się układać dla Ciebie, oraz w to, że będzie to zgodne z misją i celem Twojej duszy.

Aniol liczby 555

Cyfra „555” – składa się z potrójnej liczby, która pojawia się trzykrotnie, czyniąc 555 potężną sekwencją liczb z jej energiami i atrybutami trzykrotnego wzmocnienia.

Cyfra ta, jest informacją od Aniołów, że zmiany są wokół Ciebie i mają w tej chwili moc sprawczą. To tak jakbyś przechodził pewien proces, etap: przekształcasz się z poczwarki i zaczynasz odkrywać niesamowite swoje życie na nowo, poprzez swój rozwój. To co nastąpi, to Twoja droga i cel Twojej duszy.

Cyfra 555 niesie silne wibracje podejmowania decyzji i życiowych wyborów, osobistej wolności i indywidualności, sprytu i inteligencji, zdolności adaptacyjnych i wszechstronności, doświadczeń życiowych nabytych dzięki doświadczeniu i zaradności, możliwości i ekspansji, spontaniczności, zmiany życia i nowych możliwości, przygody, ciekawości, wyzwania, działania i aktywności.

Anioł liczby 555 informuje o istotnych i koniecznych zmianach, natchnionych przewodnią Siłą anielską. Wszystkie te zmiany będą pozytywne i zgodne z misją Twojej duszy i celu życia. Zaufaj, że będzie to dobre dla Ciebie. Pozbądź się wątpliwości, obaw i lęków, a kiedy spotkasz na swojej drodze przeszkody, poproś Siły Anielskie o pomoc, wsparcie, oraz wskazówki. Anioły są przy Tobie. Zachowaj jasność umysłu, oraz bądź pozytywnie nastawiony. Wszystko dzieje się „po coś”…

Anioł liczby 555 wskazuje, że zmiany odbywają się w wielu dziedzinach życia. Będą one natychmiastowe i długoterminowe.

aniol liczby 5555

Cyfra „5555” – to potężna sekwencja liczb – informacja, że Twoje życie przejdzie wiele poważnych zmian. Zaczniesz żyć zgodnie z Twoją wewnętrzną prawdą, staniesz się wolny! Nastąpi Twój wzrost, progres, rozwój, poprzez doświadczenia życiowe. Wszystko co teraz nastąpi w Twoim życiu, będzie zgodne z Twoim celem duszy. Zaufaj i podążaj ścieżką swojego powołania. Nie lękaj się. Jesteś prowadzony przez Największe Siły Anielskie. Przywołaj je, a one Cię poprowadzą, pomogą, udzielając rad i wskazówek. Działaj i nie bój się prosić o pomoc. Ona nie oznacza, że jesteś słaby. W rzeczywistości, jeśli prosisz o pomoc, to jest to siła, której wielu nie posiada.

Przywitaj NOWE, bez lęku i obaw.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine