Anielskie liczby 11jpg

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić. Komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

Anielskie liczby 5

Cyfra „2” – Odnosi się do spokoju, uprzejmości, dyplomacji, przyjaźni. Liczba ta mówi o boskim celu życia i misji duszy. Liczba 2 posiada wibrację równowagi, dyplomacji, wrażliwości, intuicji i emocji. Jest to liczba tolerancji, rozwagi, to równowaga Yin i Yang energii wszechświata.

Anioł liczby 2 przesyła wiadomość, aby mieć wiarę, zaufanie i odwagę, ponieważ nasze modlitwy zostały wysłuchane i będą miały miejsce w naszym życiu. Nawet, jeśli wydaje się to niemożliwe. Zachowaj cierpliwość. Jest to konieczne…, lecz możesz mieć pewność, że wszystko nastąpi, dla najwyższego dobra.

Anioł liczby 22

Cyfra „22” – Anioł liczby 22 nawołuje Cię do zrównoważonego, harmonijnego i spokojnego stanowiska we wszystkich dziedzinach Twojego życia. To przesłanie, aby zachować wiarę i stać się silnym w swoich osobistych prawdach.

Anioł liczby 22 mówi, że teraz jesteś budowniczym swoich marzeń. To przeznaczenie. Teraz wszystko może się urzeczywistnić. Jesteś na to gotowy? Wdrażaj swoje pomysły w życie. Właśnie teraz możesz osiągnąć ogromny sukces, prestiż i sławę. Liczba 22 wskazuje na wysoką wydajność. Sygnalizuje to unikalne talenty i pomysły, które mogą stać się realne. Pamiętaj jednak o jednym, że możesz osiągnąć cele materialne, ale zawsze musisz wiedzieć, że powinny one być również dla dobra innych.

Anioł w ludzkiej postaci 8

Cyfra „222” – Anioł liczby 222 jest przesłaniem, że teraz wszystko obróci się na dobre na dłuższy już czas. Pozbądź się całkowicie wątpliwości i miej świadomość, że wszystko jest wypracowane przez ducha dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych.

Anioł liczby 222 przypomina Ci, że wykonujesz dobrze swoją pracę, a dowodem tego będzie wymarzony skutek – cel. Miej wiarę. Wszystko będzie dobrze. Nie martw się i niczego się nie bój. Ufaj!

Anioł liczby 222

Cyfra „2222” – Jest to bardzo szczególny numer, który zawiera ważną wiadomość od aniołów. Oznacza spokój i harmonię. Anioły chcą Ci powiedzieć, że potrzebujesz trochę spokoju, wyciszenia, ciszy i harmonii. Teraz wszystkie nowe pomysły zaczynają przybierać formę, rozwijać się i urzeczywistniać. Utrzymaj więc pozytywne myślenie i działaj, pracuj nad wprowadzeniem ich w życie. Ufaj i działaj! Nie dopuszczając żadnych wątpliwości. Twoja nagroda jest już na wyciągniecie ręki.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts