Kochani zapraszam Was do odwiedzin i zakupu talizmanów w moim sklepiku. Kilka osób już jakiś czas temu pytało się o Słońce pirytu, czy kamienie Moqui Marble. Są już dostępne.

Moqui Marble pochodzą z Utah z USA – Święte kamienie Indian. Przychodzą na świat już w formie pary. Ich skład to: żelazo, tytan, mangan i pallad. Moqui Marble posiadają nieziemską moc – to najczystsza forma magii – magii Kosmosu. Ich wysoka frekwencja energetyczna porównywalna może być tylko z energią meteorytów lub mołdawitów. Twoi nierozłączni przyjaciele żeński i męski. Gdyby każdy z nas posiadał parę Moqui Marble, wówczas nasze wspólne życie tutaj na Ziemi byłoby pełne harmonii, piękna i miłości. Kamienie te przede wszystkim usuwają wszelkie blokady energetyczne w każdej sferze Twojego życia. Twoje otoczenie będzie pełne harmonii, spełnienia i szczęścia, oraz pozytywnego nastawienia do świata. Kamienie te wspaniale wpływają na Twoje wnętrze: dodają spokoju ducha, kreatywności, siły przebicia, pomagają we własnym rozwoju. Są wręcz niezastąpione w związkach: aktywują energie miłości pomiędzy partnerami; otwierają partnerów na siebie; zapewniają wspaniały przypływ energii miłości, wzajemnego zrozumienia, cierpliwości, harmonii, potrafią naprawić każde małżeństwo – przez co każdy związek w pełni rozkwita. Przyciągają miłość, Twoją drugą połowę. Ich działanie zależy jednak od Twojej miłości do nich. Czym więcej miłości im oferujesz, tym większą siłę w nich rozbudzisz. Gdy te żyjące kamienie czują się kochane, potrafią wręcz tańczyć w Twoich dłoniach!!! Nad fenomenem tych kamieni, naukowcy pracują już od dawna…

 Więcej informacji o moqui marble: http://ionaieilis.pl.tl/Moqui-Marbles.htm

Moqui Marble 3-4cm 3 Moqui Marble 5-7cm 5

Talizmany: Moqui Marble

2 – 3 cm – 340 zł;  3 – 4 cm – 360 zł;  4 – 5 cm – 460 zł; 6 – 7 cm (olbrzymy) – 640 zł.

Kamienie: Moqui Marble

2 – 3 cm – 130 zł;  3 – 4 cm – 150 zł;  4 – 5 cm – 250 zł; 6 – 7 cm (olbrzymy) – 430 zł.

Shiva Lingam – dla osób znerwicowanych, podatnych na stres; pobudza czakramy, oczyszczając je, uzdrawiając i stymulując; wzmacnia w nas wszystko co najlepsze, przepełniając boską miłością. To niezwykły kamień o kształcie elipsy. Występuje tylko w jednym miejscu na świecie, w Indiach, przy rzece Narmada. Jeden z najlepszych kamieni do medytacji. Pobudza energie Kundalini. jest związany z piątą czakrą – serca. Pobudza czakramy, oczyszczając je, uzdrawiając i stymulując. Silnie działa na ośrodek seksualny, pomaga w leczeniu bezpłodności i impotencji; łagodzi objawy menopauzy. Pomaga w przepracowaniu urazów, pozwala wybaczyć i żyć na nowo. Rozbudza zdolności paranormalne i wyostrza intuicję.

Więcej informacji o shiva lingam: http://ionaieilis.pl.tl/Shiva-Lingam.htm

Shiva Lingam 1 Shiva Lingam 4

Talizmany: Shiva Lingam – 300 zł.  Kamienie: Shiva Lingam – 88 zł.

Shiva Lingam 7 Shiva Lingam 10

Shiva Lingam 13

Talizmany: Shiva Lingam – 320 zł.  Kamienie: Shiva Lingam – 110 zł.

Talizman z pirytu – kamień niezależności, samodzielności i odpowiedzialności; pomaga realizować cele i wdrażać je w życie; wzmacnia uczucie własnej wartości – pokazuje, że życie jest piękne i ma sens! Działanie jego energii powoduje, że z łatwością bierzemy sprawy w swoje ręce, nie czekając na pomoc, która wcale nie musi nadejść ze strony innych ludzi. Energia pirytu rozbudza apetyt na realizację planów oraz dodaje energię konieczna do wdrożenia ich w życie. Z łatwością analizujemy poziom ich trudności – co na bieżąco ułatwia kontrolę wszystkich naszych inwestycji i wysiłków. Czujemy, że nasze działania są tak samo twórcze, jak i praktyczne. Piryt stymuluje kreatywność u ludzi zajmujących się dziedzinami artystycznymi – rzeźbą, architekturą, malarstwem, grafiką czy nauką. jest doskonały dla studentów, ponieważ zwiększa koncentrację, poprawia pamięć, ułatwia analizę i logiczne myślenie. Leczniczo: obniża wysoki cholesterol, łagodzi objawy cukrzycy, zapalenie wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Piryt przyciąga bogactwo, pieniądze i powodzenie. Noszenie pirytu przynosi szczęście.

Więcej informacji o pirycie: http://ionaieilis.pl.tl/Piryt.htm

Piryt szpic

Talizman: Piryt (Polecam zwłaszcza panom, ze względu na kształt. Wielu mężczyzn zadawało pytania, czy będą talizmany w kształcie dla nich – ten jest idealny) -320 zł. Kamień: Piryt – 110 zł.

Piryt unikat Piryt kolczyki

Talizman wisior z pirytu: 420 zł   Kamień wisior z pirytu: 200 zł.

Talizman kolczyki z pirytu: 420 zł.  Kamień kolczyki z pirytu: 200 zł.

Unikaty! Wisior 54 mm długości – Kolczyki 38 mm długości – w srebrze próba 925

Slonce pirytu 6 Slonce pirytu 1

Talizman słońce pirytu: 460 zł.     Kamień słońce pirytu: 240 zł. Zdjęcia przykładowe – zainteresowanym prześle zdjęcia Słońca Pirytu do wyboru.

 

Zapraszam.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście Lastomine

Sklep: http://www.lastomine.pl
E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: http://www.lastomine.wordpress.com
Strona internetowa: http://ionaieilis.pl.tl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts