aniol

Anioły istnieją naprawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić. Komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Moi Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne liczby Anielskie. Jaki przekaz dla nas mają Anioły? Co oznaczają sekwencje liczb? W jaki sposób możemy dzięki nim wpłynąć na swoje życie, stosując się do ich przekazu?

Cyfry: 1, 11, 111, 1111

Cyfra „1” – posiada wibracje nowego początku, tworzenia i motywacji do działania, niezależności. Są to energie ambicji i siły woli, ochoty do życia. Zmiany na lepsze, poprzez działanie. Anioły informują nas, że jest idealny moment na rozpoczęcie działalności, ponieważ w tym momencie posiadamy intuicję, instynkt, siłę i wytrzymałość, większą i silniejszą niż kiedykolwiek. Liczba 1 to organizacja, władza, szczęście i sława – spełnienie we wszystkim, czego się dotkniemy.

Anioł cyfry 1 przypomina, że nasze myśli są z nami połączone. Prosi, aby być świadomym swoich myśli i skupić się na pragnieniu swojego serca. Tylko wtedy nastaną cuda w naszym życiu.

„Nie dopuszczaj lęków i obaw – kontroluj myśli, ponieważ negatywne, posiadają taką samą moc sprawczą”

Anioł cyfry 1 zachęca do zastanowienia się nad możliwościami i projektami, które chcemy wprowadzić do naszego życia, aby osiągnąć sukces i zadowolenie.

„Nie wahaj się podjąć pozytywnych działań i idź do przodu!”

Anioł cyfry 1 zachęca do podjęcia wyzwania i całkowitej wiary i zaufania do siebie, oraz Sił Wszechświata.

liczby-anielskie-nr-5

Cyfra „11”- to liczba Mistrzowska. Symbolizuje duchowe przebudzenie i oświecenie, wysoką energię, idealizm, inspiracje i intuicje, entuzjazm, kreatywność, wrażliwość, mistycyzm. Mówi o misji duszy i celu życia.

Anielska liczba 11 to Mistrz, Posłaniec, Nauczyciel. Odnosi się do wszystkich osób, których zadaniem duszy jest oświecenie innych, przekazywanie światła, do podniesienia świadomości duchowej ludzi.

Anioł cyfry 11 przynosi wiadomość od innych aniołów, aby zwracać szczególną uwagę na swoje myśli i idee, ponieważ są one odpowiedzią na Twoje modlitwy. Twoje pozytywne afirmacje i optymistyczne nastawienie, będą manifestować swoje pragnienia i pomogą Ci osiągnąć cele. Będą one pomocne również w Twoim duchowym celu życia – Twojej misji.

Liczba 11 informuje nas, że nadszedł czas, aby udzielać się, uczestniczyć aktywnie, poprzez swój zawód czy też czynna pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych.

Anioł liczby 11 zachęca pomagać i inspirować ludzi poprzez swoje otrzymane od Sił Anielskich talenty, dary, zdolności, opierając się na swojej wewnętrznej mądrości i intuicji.

„Stań się liderem, ucz innych!”

Anioł liczby 11 zachęca, aby poprzez swoje światło, oświetlać innych i przyczynić się do podniesienia ich świadomości duchowej.

liczby-anielskie-nr-4

Cyfra „111” – niesie połączone atrybuty energii liczby „1”, oraz Mistrza liczby „11”. Liczba 1 rezonuje z asertywnością, niezależnością i wyjątkowością, motywacją, nowym początkiem i dążeniem do realizacji celów, przywództwa i inspiracji, pozytywności i osiągnięcia sukcesu. Liczba 11 mówi nam o przebudzeniu i oświeceniu, o poznaniu misji duszy i celu życia.

Liczba 111 symbolizuje zasady duchowego przebudzenia i oświecenia, wysoką energię, inspirację, intuicję i wrażliwość.

Liczba 111 jest wiadomością od innych aniołów, aby być świadomym swoich uporczywych myśli i pomysłów, oraz wprowadzenie ich w jak najszybszym czasie w rzeczywistość. Upewnij się zatem, że Twoje myśli i przekonania są pozytywne i optymistyczne w celu aktywacji energii obfitości i równowagi w swoim życiu.

Anioł liczby 111 oznacza, że brama energii otworzyła się dla Ciebie i w szybkim czasie urzeczywistnią się Twoje myśli. Gdy często pojawia się ta sekwencja liczby 111, musisz być pewny, co do nich. Czego naprawdę chcesz, a czego nie. Kontroluj mądrze swoje myśli, nie miej obaw, gdyż to one mogą wziąć górę i przeważyć. Należy zwrócić na to szczególną uwagę, oraz na wszelkie pomysły, które się pojawią. Ponieważ pomysły będą odpowiedzią na Twoje modlitwy. Twoje pozytywne afirmacje i optymistyczne nastawienie pomogą zamanifestować Twoje pragnienie i pomóc Ci osiągnąć swoje cele i aspiracje. Będą one również pomocne w Twoim rozwoju duchowym i osiągnięciu celu Twojej duszy.

Anioł liczby 111 zachęca do pomocy i inspiracji ludzi poprzez swoje otrzymane zdolności, talenty, opierając się na swojej wewnętrznej mądrości i intuicji, które Cię poprowadzą. Twoje Światło przyniesie oświetlenie innych i przyczyni się do podniesienia ich świadomości duchowej. Uwierz, że Aniołowie Cie wspierają.

liczby-anielskie-nr-1

Cyfra „1111” – składa się z potężnych wibracji liczby 1, wzmocnionej i powiększonej czterokrotnie. Liczba 1 rezonuje z wibracjami nowego początku i rozpoczęcia „nowego”. To również niezależność, indywidualność, inicjatywa i przywództwo; odwaga i siła, tworzenie i kreatywność, samodzielność i wytrwałość, realizacja, szczęście i spełnienie, samorozwój i jedność z życiem. Liczba 1 przypomina nam, że tworzymy naszą własną rzeczywistość z naszych myśli, przekonań, zamiarów i działań.

Wiele osób, których spotkają sekwencje liczby 1111 uznaje to za Kod Aktywacyjny. Jako „Klucz” do odblokowania podświadomości, jednocześnie przypomina nam, że jesteśmy Istotami duchowymi o fizycznych doświadczeniach, a nie fizycznymi Istotami podejmującymi duchowe doświadczenia.

Liczba 1111 świadczy o nowych wiadomościach, o nowych doświadczeniach życiowych, o nowym kierunku i możliwościach, które pojawia się w naszym życiu.Gdy sekwencja liczb 1 pojawia się często, możemy mówić o cudownych zbiegach okoliczności występujących w naszym życiu. Dzieje się to, kiedy zaczynamy się budzić. Pojawia się myśl, pomysł, oczekujące działanie. DZIAŁAJ! To najlepszy moment dla Ciebie, ponieważ właśnie teraz w szybkim czasie Twoje myśli staną się urzeczywistnione.

Anioł cyfry 1111 jest wiadomością od innych aniołów, aby teraz być pewnym swoich myśli i pomysłów jakie się pojawią i wprowadzać je poprzez działanie do swojego życia. Urzeczywistnią się one z prędkością światła, do potężnego błysku.

Anioł liczby 1111 pokazuje nam jak zacząć tworzyć swoją rzeczywistość i potwierdza, że Twoje intencje są w trakcie realizacji.

Zastanawiamy się często, dlaczego „prześladuje” nas jedna lub druga liczba, a często sekwencje liczb. Spoglądamy na zegar i widzimy 10:10; 11:11; 18:18; 20:20 itd., lub spotykamy te same liczby w ciągu dnia płacąc rachunek w sklepie np. 22,2 zł. i zaraz widzimy numer budynku z ta sama liczba 222, albo tablice rejestracyjna o numerach 222. To nie jest przypadek. To Siły Anielskie chcą nam przekazać wiadomość, przesłanie.

Pozdrawiam Was cieplutko i świetliście  Lastomine